Nasza oferta

W domu jest 6 apartamentów.
Apartamenty znajdują się na parterze, I. i II. piętrze: pięć dużych o powierzchni 50 m² i jeden mały tzw. studio.

Duże to apartamenty 5 + 2 - osobowe o wysokim standardzie. Mają one taki sam rozkład i położenie. Różnią się tylko kolorem i czasem stylem umeblowania, oraz położeniem na piętrach. Dwa znajdują się na parterze, jeden na I. piętrze i dwa na II. piętrze.

W skład jednego apartamentu wchodzi :
- Jedna sypialnia 2+1 osobowa (łóżko małżeńskie + łóżko rozkładane 1-osobowe),
- jedna sypialnia 2- osobowa (dwa łóżka 1-osobowe z możliwością ich zestawienia),
- łazienka z WC i natryskiem,
- kuchnia o pełnym wyposażeniu połączona z pokojem dziennym i jadalnią. Stoi tu rozkładana kanapa 2-osobowa i stół.

Każdy apartament ma taras z widokiem na morze i stały ląd, a na tarasie do dyspozycji stół i krzesła. Drzwi wyjściowe na taras znajdują się w kuchni z jadalnią i kanapą. Taras ciągnie się przez całą szerokość budynku od strony północnej. Jest on przegrodzony rodzajem parawanu zapewniającego dyskrecję wzrokową gościom zamieszkującym sąsiednie apartamenty.

Na parterze, z wejściem od wschodu, gdzie jest parking, znajduje się najmniejszy (ok.30m²) w budynku apartament, tzw. studio. Apartament składa się z jednego pomieszczenia mieszkalnego (znajduje się tutaj kanapa rozkładana 2 osobowa, łóżko rozkładane dla 1 osoby i aneks kuchenny) oraz łazienki z WC i natryskiem (tylko do dyspozycji mieszkańców studia). Łazienka znajduje się w korytarzu tuż obok apartamentu. Przed apartamentem jest taras ze stołem i krzesłami. Apartament przeznaczony jest dla 2 +1 osób.

Strona główna Nasza oferta Foto galeria Cennik i Rezerwacje Lokalizacja Trogir i Čiovo
Polska English